10 września 2015

Liebster Blog Award #6

Z powodu małej ilości czasu, postanowiłam znowu rozbić LBA i dać odpowiedzi chociaż do jednej nominacji, żeby jakiś post pojawił się na blogu.
W ostatnim czasie dostałam naprawdę dużo nominacji do różnego rodzaju tagów, więc będą pojawiać się stopniowo. Pytania oraz nominacje pojawią się w kolejnym poście z LBA tymczasem przechodzę do odpowiedzi.


„Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Po przyjęciu LBA należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował. Obowiązkiem jest też wklejenie znaku LBA do wpisu.”


Pytania od monicas-reviews.

1. Bohater w którym zakochałaś się od pierwszych wersów książki.
Nie mogę tutaj wybrać nikogo innego niż Maxona z Rywalek. Pokochałam go od początku i do końca zostałam mu wierna. Jest moją ulubioną postacią książkową od tamtego czasu.

2. Gdzie najbardziej lubisz czytać?
Nie mam dużo wygodnych miejsc na czytanie, ale to które jest moim ulubionym jest moje łóżko.

3. Ulubiona książka jednotomowa.
Oczywiście musi być to książka Greena. Nie wiem tylko, czy wybrać Gwiazd Naszych Wina czy Szukając Alaski, hm... Wybór padł na Alaskę ;)

4. Jaki język jest twoim ulubionym?
Oczywiście, że Francuski. Nie umiem się nim jeszcze za bardzo posługiwać, ale wymowa i ogólnie słowa bardzo mi się podobają.

5. Czy umiesz czytać i oglądać tv jednocześnie?
Nie. Zawsze skupiam się na czymś bardziej, więc nie spędzam tak czasu.

6. Czy słuchasz muzyki czytając?
Nie, tak samo jak wyżej. Skupiłabym się za bardzo na muzyce i treść książki by mi umknęła.

7. Jaka jest twoim zdaniem najlepsza książka wydana w 2014r. ?
Jeżeli chodzi o książkę wydaną w Polsce w tym roku będzie to na pewno Hopeless, Colleen Hoover. (Recenzję można przeczytać tutaj)

8. Czego używasz jako zakładek?
Swojego czasu zrobiłam sobie zakładki sama, które uważam, że wyglądają bardzo ładnie.

9. Masz swoją biblioteczkę czy dzielisz może ją z kimś innym?
Biblioteczka jest w całości moja :)

10. Jak są poukładane twoje książki na twojej biblioteczce?
Półki w kolejności od góry – książki po angielsku; ulubione serie; jeszcze nie przeczytane; przeczytane, które nie są moimi ulubionymi; horrory.

11. Jakiej książki chciałabyś zobaczyć ekranizację?
Nie będzie zaskoczeniem, że Rywalki :)

9 komentarzy:

 1. W sumie ekranizacja Rywalek mogłaby być ciekawa :)
  "Szukając Alaski" <3
  Pozdrawiam,
  http://magiel-kulturalny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mi się podoba wymowa i brzmienie języka francuskiego, ale jakoś sama na razie nie planuję się go uczyć. Czytanie i oglądanie tv łączę tylko wtedy, gdy film/program ma jakieś naprawdę nudne momenty (albo jest reklama). Jakoś już się nauczyłam dzielić uwagę między te dwie czynności ;)
  Może dodasz kiedyś zdjęcie swoich zakładek? Chętnie zobaczę i może się przy okazji zainspiruję, bo kiedyś też robiłam swoje zakładki, ale jakoś teraz weny mi brakuje.
  Pozdrawiam!
  ilmiogattonero.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również nie potrafię słuchać muzyki ani oglądać telewizji podczas czytania. Zawsze muszę mieć ciszę, żeby móc w pełni skupić się na książce ;)
  http://alejaczytelnika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe odpowiedzi.
  Pozdrawiam
  http://miedzy--stronami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Och, jak ja bym chciała się uczyć francuskiego! Ale we wszystkich technikach jest tylko angielski i znienawidzony przeze mnie niemiecki :(. Egh, jak ja nie znoszę tego języka, nie wiem dlaczego wszędzie jest go pełno ;(.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny i krótki post :D Miło się czyta. Owocnego i książkowego września! (O ile to możliwe, nie licząc pierwszych lektur.)
  Pozdrawiam!

  www.cynka7.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej kochana :3
  Gratuluję nominacji. Ja mam ich tyle że nie wyrobię. Bardzo ciekawe odpowiedzi. Ja Johna Greena czytałam tylko "Papierowe miasta" :)
  Pozdrawiam ciepło w ten chmurny dzień ♥
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Niezmiernie miło mi, że się tu znalazłeś. Skoro już poświęcasz mi chwilę zachęcam do skomentowania - Tobie zajmie to tylko chwilkę, a mi sprawi przyjemność i będę wiedziała, że ktoś obserwuje wpisy :)

• Konkurs •

• Konkurs •

• Konkurs •

• Konkurs •

© Izabella. Obsługiwane przez usługę Blogger.